20 Ocak 2015 Salı

Shrink Makineleri kullanma talimatı

www.Doganmakine.com.tr Shrink Makineleri

Shrink makineleri karton ambalaja yönelik bir ,3 maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Ürünlerin tekli ve çoklu olarak, piyasaya hazırlama, transfer , savunma , albeni kazandırma, tek arada tutma benzeri amaçlar amaçlı esnek özel plastik filmlerle ve sıcaklık sayesinde sararak paketlenmesi işlemi Shrink Makineleri açısından yapılmaktadır. Shrink ambalaj malzemesi son zamanlarda çoğunlukla POF (Poliolefin) ve PE (polietilen)'den üretilmektedir.
POF Shrink ambalaj filmi (bir0-25 mikron ince filmler ) ve Shrink Makineleri ile yapılmış olan bu işlem ile ürünler korunurken, tek arada tutulur, görüntü bütünlük ve zerafet kazandırılır ve piyasaya hazırlanması sağlanmaktadır. Uygulamalar yaygın olarak yumurta, incir-kayısı paketleri, çikolata kutuları, kozmetik, kırtasiye ve kitap benzeri kâğıt mahsulleri ve unlu mamuller vb. ürünlerin paketlenmesinde kullanılmaktadır.
Shrink Makineleri ile yapılmış olan paketler her süre 4 tarafı kapalı tam ambalajdır. Bu işlem ile paketlerin ilk defa açıldığının müşteriye delili sağlanmaktadır. Endüstriyel Shrink makinelerinin yanısıra, ürününüze en uyumlu ambalaj formu amaçlı Doğan Makine firmamıza danışabilir; fikir ve tavsiye istek edebilirsiniz. Ürününüze en uyumlu ambalaj şeklinin tespiti evresinde , beklentilerinizin ayrıntılı analizini inşa ederek en dik verimi almanızı hedefleriz.
Shrinkfast998-shrink-Tabancası cemberlemesistemleri
İrtibat için.  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder